DAÜ KOOP’tan üyelerine sınırsız etkinlik

0
8779

DAÜ Gündem Gazetesi olarak DAÜ KOOP Genel Sekreteri Hüseyin Tabur ile bir röportaj gerçekleştirdik. Tabur, “üyelerimizin sosyal faaliyetlerde bulunması için elimizden geleni yapıyoruz” dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

“DAÜ KOOP olarak kuruluş yılından bugüne kadar oldukça büyük bir yol kat etmiş bulunuyoruz. Bugün Kuzey Kıbrıs sınırları içinde, kendi alanımızda hatırı sayılır bir güce sahibiz. Üyelere düşük faizli kredi imkânı, avans, indirimli sigorta hizmetleri, araba, ev ve hayat sigortası ile dönemsel kampanyalar da yapıyoruz. Ayrıca, üyelerimize ve öğrencilere indirimli uçak bileti imkânı da sağlıyoruz.”

Ayrıca yıl içinde üyelerine, kadınlar günü kutlaması, oyuncak toplama kampanyası, toplanan oyuncakların köy okullarına dağıtılması ve 1.futsal turnuvası gibi etkinlikler de düzenlediklerini belirten Tabur,  oyuncak toplama kampanyasının şu anda başlamış durumda olduğunu, toplananların yanı sıra yeni oyuncaklar da alıp yılbaşı günü dağıtmaya başlayacaklarına dikkat çekti. Tabur, ayrıca yeni yılda üyelere sosyal faaliyet olarak çeşitli etkinlikler de olduğunu söyledi. daukoop2En yakın etkinlik futsal turnuvası Bu yıl 1.si düzenlenecek olan futsal turnuvası, okul personelinin katılımıyla gerçekleşiyor. Turnuva 9-13 Kasım 2015 tarihleri arasında, 18.00-22.00 saatleri arası Lala Mustafa Paşa Spor Salonu’nda yapılacak. İki grup ve sekiz takımdan oluşan turnuva, lig usulü yapılmış ve her takımın birbiriyle mücadele edebileceği şekilde ayarlanmıştır. Takımlar yedi kişiden oluşmaktadır ve sahada 4+1 futbolcu bulundurma zorunluluğu vardır. Üniversite içindeki çeşitli bölümlerden kurulan takımlar, ister bir bölüm olarak, isterlerse de birleşerek bir takım oluşturabilir. Şampiyon gelen takıma ödül olarak bin 250 TL, ikinci gelen takıma bin TL, üçüncü takıma ise 750 TL verilecektir. Ayrıca, turnuvada gol kralı ve en centilmen seçilen futbolcuya da ödül verilecektir. Turnuvaya katılan takımların isimleri şunlardır:
  • Bilgi İşlem
  • Teknik İşler
  • Rektörlük İşleri
  • Satın Alma İşleri
  • Fen Edebiyat
  • Spor İşleri
  • Güvenlik ve Çevre İşleri
]]>