DAÜ’de Fotoğraf Sergisi Açılışı ve Sertifika Töreni

0
6983

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarım Bölümü (VACD) öğrencilerinin, fotoğraf sanatçısı ve öğretim görevlisi İsmail Gökçe önderliğinde hazırladıkları fotoğraf sergisinin açılışı yapıldı. Sergi açılışında aynı zamanda VACD öğrencilerinin şeref-yüksek şeref sertifikaları da takdim edildi.

DAÜ Öğretim Görevlisi İsmail Gökçe’nin “Tanıtım Fotoğrafçılığı” dersi kapsamında, öğrencilerin  dönem içi projelerinden oluşan sergide; 21 öğrencinin, moda, portre ve deneysel çalışmalarından meydana gelen 33 eser ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Serginin ilk gününde DAÜ İletişim Fakültesi Dekan vekili Doç. Dr. Agah Gümüş, VACD Bölüm Başkanı Doç. Dr. Senih Çavuşoğlu, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Doç. Dr. Anıl Kemal Kaya, öğretim üyeleri, öğretim görevlileri ve araştırma görevlileri öğrencilerini yalnız bırakmadı. VACD öğrencilerinin şeref-yüksek şeref sertifikalarının öğretim üyeleri tarafından takdim edildiği fotoğraf sergisi açılışı toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

DAÜ Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı Bölümü Sergi Salonu’nda açılışı yapılan fotoğraf sergisi 9 gün süreyle ziyarete açık olacak.