DAÜ Sinema-TV Bölümü Öğrencileri Onurlandırıldı

0
5532
DAÜ İletişim Fakültesi Sinema-TV Bölümü Şeref-Yüksek Şeref Sertifika Töreni

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Sinema-TV Bölümü Öğrencileri, Şeref ve Yüksek Şeref Sertifika Töreniyle Onurlandırıldı

DAÜ İletişim Fakültesi Sinema-TV Bölümü, 2018-2019 akademik yılı güz dönemi başarılı öğrencileri düzenlenen törenle  şeref ve yüksek şeref sertifikalarını aldılar. DAÜ İletişim Fakültesi ‘Fcms011 Salonu’nda yapılan törende, DAÜ Sinema-TV Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bahire Özad’ın yanı sıra, İletişim Fakültesi Öğretim Üyeleri ve Öğretim Görevlileri de bulundu.

DAÜ Sinema-TV Bölüm Bşk. Prof. Dr. Bahire Özad, başarılı öğrencilere sertifikalarını dağıtıyor

Açılış konuşmasını yapan Prof. Dr. Özad, ‘Şeref ve Yüksek Şeref Belgesi’ alan öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını diledi. Bölüme yeni teknik ekipman geleceğinin bilgisini de paylaşan Özad, bu sayede daha iyi bir altyapıya sahip olunacağını belirtti.

Törene konuk olarak DAÜ İletişim Fakültesi mezunu ve CNN TÜRK Program Yönetmeni Halil İbrahim Özkan’da katıldı. Özkan, katılımcılarla TV yayıncılığına dair söyleşi gerçekleştirdi.

DAÜ Mezunu, CNN Türk Program Yönetmeni Halil İbrahim Özkan

Halil İbrahim Özkan’la yapılan söyleşiden öne çıkanlar ise şöyleydi: ’15 Temmuz darbe girişimi gecesi yaşananlar’, ‘Doğan Medya Grubunun Demirören Grubu tarafından satın alınmasıyla gerçekleşen değişimler’ ve ‘TV kanallarındaki stajyerlik koşulları.’

CEVAP VER

Yorumunuzu bırakın
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.