Sosyal Medya Haftası’nda Akustikhane’ye Büyük İlgi

0
6760

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ)’nün Düzenlemiş Olduğu “3.Sosyal Medya ve Marka Haftası” Programındaki Konuşmacılardan Namık Zafer Yılmaz’ın Sunduğu “Akustikhane” Büyük İlgi Gördü

DAÜ İletişim Fakültesi ve DAÜ Sosyal Medya Birimi tarafından düzenlenen “3. Sosyal Medya ve Marka Haftası” etkinlikleri kapsamında Akustikhane’nin kurucusu Namık Zafer Yılmaz DAÜ’ye konuk oldu. Televizyon programı konsepti olarak kurulan Akustikhane’nin, yeni ve duyulmamış müzik gruplarının tanıtımı ile piyasaya kazandırılmasını amaç edinerek oluştuğunu dile getiren Yılmaz, artık sosyal medya üzerindeki bütün platformlarda yer aldıklarını belirtti.

Yılmaz, sunumu sırasında “Yüzyüzeyken Konuşuruz- Ateş edecek misin” adlı müziğin hikayesini anlatarak Akustikhane’nin buna benzer hikayeleri ortaya çıkartmak için samimi bir ortam oluşturma amacını da izleyicilerle paylaştı. Müziğin canlı çalınarak dinlenmesinin ayrı bir zevk verdiğine işaret edem Yılmaz, Akustikhane olarak canlı performanslara önem verdiklerini ve olabildiğince kişi ve grubu canlı olarak dinlemeyi amaç edindiklerini belirtti.

Farklı bir proje olan “Ruhun Doysun” ile YouTube üzerinden tüketim alışkanlıklarını anlatan bilinçlendirici videolar paylaştıklarının altını çizen Yılmaz; farklı ve daha önce yapılmamış, yapılmasında fayda bulduğu bir çok projenin bu şekilde insanlarla buluşması gerektiğine de vurgu yaptı.

CEVAP VER

Yorumunuzu bırakın
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.