Xiaomi Mi Watch Lite Tanıtımı Yapıldı

0
5708

Xiaomi’nin yeni akıllı saati Mi Watch Lite tanıtımı yapıldı. Arama yanıtlama, kalp atış hızı izleme, solunum egzersizleri, uyku takibi, bildirim kontrolü, hava durumu bilgisi, müzik çalar kontrolü ve tek şarj ile 9 gün kullanım gibi bir çok özelliği ile dikkatleri üzerine çekti.

120’den fazla arayüze sahip olan Xiaomi Mi Watch Lite sayesinde kullanıcılar daha kişisel bir akıllı saat deneyimi yaşayabilecekler. Henüz fiyatı açıklanmayan Mi Watch iOS’te ise Xiaomi Wear Lite, Android’de Xiaomi Wear uygulaması ile kullanılıyor.

5 ATM’ye kadar suya ve toza karşı dayanıklı olan Xiaomi Mi Watch Lite, Bir önceki modeline kıyasla farklı olarak Digital Crown çarkının kaldırılması ile dikkat çekerken, yeni üründe ekranın biraz daha küçüldüğü görülüyor.

TFT paneliyle dikkat çeken cihaz, 1.4 inç ekran büyüklüğüne sahip ve 320×320 piksel ekran çözünürlüğü sunuyor. Kalp atış sensörü, L-sensör, barometre ve pusulaya da sahip olan Xiaomi Mi Watch Lite 11 farklı spor modunda takip sağlayabiliyor.

2 saatlik süre zarfında tam şarj olabilen Mi Watch, 230 mAh kapasiteli bataryaya sahip. Yapılan açıklamalara göre 5 farklı renk seçeneği ile satışa çıkarılması planlanan ürünün fiyatı ise 50 -55 dolar civarı olması bekleniyor.

Resimler

CEVAP VER

Yorumunuzu bırakın
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.