Yıldız Tilbenin Twett’i Olay Oldu

0
3263

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’nin sokak köpekleri hakkında Twitter’dan yaptığı paylaşım  sosyal medya da büyük olay oldu.

Süleyman Demirel Üniversitesi Psikoloji 1. sıınf öğrencisi Rabia Kallı’nın (20) yurda giderken havlayan köpeklerden korkup yola atlaması ve bir aracın çarpması sonucu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmesi sokak köpekleriyle ilgili yeni tartışmaların kaynağı oldu.

Yıldız Tilbe’nin de bu durum üzerine sahipsiz köpekler ile ilgili yaptığı paylaşım sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Saldıran köpek gruplarına bjlundukları bölgenin halki zehirli et versin hepsi gebersin , insan parçalamak nedir ya

Attığı bu Twett’ten sonra tepkilere maruz kalan Tilbe attığı bu Tweeti silmek zorunda kaldı. #yıldıztilbehaddinibil etiketiyle insanların tepkisine maruz kalan Tilbe bir çok insan tarafından da desteklendi.

Yeni bir Tweet’le cevap veren ve kendini savunan Tilbe yazdığı yeni Tweet’i de tepki çektiği içi tekrardan silmek zorunda kaldı. Sildiği Tweet’te;

Bakın! Ben sokak köpekleri zehirlensin demedim, dediğim şudur, çocuklara kadınlara insanlara saldıran köpekler itlaf edilsin, saldırgan olmayanlar barınaklarda düzgün bakılsın, çok acıyan evine alsın kim karışabilir, sahipli köpek saldırmaz, sahipsiz köpeklere köy kurulsun. 

Ben buradan masum köpeklerden özür dilerim onlarında adı geçtiği için , Allah bütün masum hayvanları korusun , insanları da. Kötülerinden razı olmasın.

 

CEVAP VER

Yorumunuzu bırakın
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.