DAÜ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden Karaoke Partisi

0
2763

Doğu Akdeniz Üniversitesi, DAÜ öğrencilerine yönelik İletişim Fakültesi’nin ön bahçesinde karaoke etkinliği düzenledi.

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ve Genesis Ajans organizasyonu ile 7 Nisan Perşembe günü  DAÜ öğrencilerine yönelik İletişim Fakültesi’nin ön bahçesinde karaoke etkinliği düzenledi.

Medya Kafe’nin sponsor olduğu etkinlik, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğretim görevlilerinden olan ve aynı zamanda DJ olan Osman Merter’in  müzik performansı ile başladı daha sonra ise, karaoke ile devam etti.

Ara sınavlar öncesi öğrencilerin moral ve motivasyonunu artırmak amaçlı düzenlenen etkinlik, 17.00’dan 21.00’a kadar sürdü. Öğrenciler seçtikleri şarkıları söylerek dans ettiler. Günün ilerleyen saatlerinde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Anıl Kemal Kaya, araştırma görevlileri ve öğrenciler ile birlikte şarkılar söyleyerek etkinliğe aktif katılım gösterdi.

Etkinliğin düzenlenmesinden mutluluk duyan öğrenciler, etkinlik sonunda Prof. Dr. Anıl Kemal Kaya ve diğer öğretim görevlilerine teşekkürlerini dile getirip, etkinliğin tekrarlanmasını istediler.

CEVAP VER

Yorumunuzu bırakın
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.