DAÜ-SEM Bale ve Dans Okulu’ndan Muhteşem Yıl Sonu Gösterisi

0
1627

Doğu Akdeniz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (DAÜ-SEM) Bale ve Dans Okulu’nun Yıl Sonu Gösterisi gerçekleştirildi. Tuğçe Doygunel’in eğitmenliğinde uzun bir süredir çalışmalarını sürdüren DAÜ-SEM Bale ve Dans Okulu öğrencileri tüm hünerlerini muhteşem bir gösteri ile sergilediler.

Öğrencilerin ailelerinin yoğun ilgi gösterdiği gösteri Rauf Raif Denkteş Kültür ve Kongre Sarayı’nda düzenlendi. Gösteriye DAÜ-SEM Başkanı Prof. Dr. Metin Ersoy’da katılarak Bale ve Dans Okulu’nun öğrencilerine katılım ve teşekkür belgelerini okulun eğitmeni Tuğçe Doygunel ile verdi.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Bale ve Dans Okulu eğitmeni Tuğçe Doygunel, uzun bir süreden beridir emek verdikleri gösteriyi ailelerle buluşturacak olmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek, minik kalplerin ortaya koyduğu emeğin gönülden takdir edildiğini vurguladı.  “DAÜ Sürekli Eğitim Merkezi ve Tuğçe Doygunel Dance Showcase’in gerçekleşmesine katkı koyan, destekleyen her bir kişi için minnettar olduğunu” kaydeden Doygunel, Akare Dans ve Spor Merkezi’ne de teşekkür ederek, gösteri kostümlerini hazırlayan Zehra Çevikel’e de şükranlarını sundu.

DAÜ-SEM Başkanı Prof. Dr. Metin Ersoy konuyla ilgili yaptığı açıklamada, kültür, sanat ve sosyal aktivitelerin DAÜ-SEM çatısı altında toplanmasından mutlu olduklarını ifade ederek, gelecek yıllarda bu tür gösterileri daha fazla kitle ile buluşturmak istediklerini belirtti. DAÜ-SEM’in Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin üniversite dışındaki yüzü olduğunu da sözlerine ekleyen Prof. Dr. Ersoy, dans ve bale eğitmeni Tuğçe Doygunel’in ortaya koyduğu muhteşem koreografi ile minik kalplerin neler yapabileceğini bizlere gösterdiği için kendilerine teşekkür etti.

CEVAP VER

Yorumunuzu bırakın
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.