TOVAD – Memleket Gazetesi İle DAÜ İletişim Fakültesi Dekanlığını Ziyaret Etti

0
255

Toplumsal Varoluş Derneği (TOVAD), aylık çıkardıkları Memleket gazetesinin ilk sayısıyla birlikte, Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) İletişim Fakültesi Dekanlığını ziyaret etti. DAÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Ersoy’u makamında ziyaret eden TOVAD yetkilileri, Memleket gazetesinin ilk sayısını hediye ederek, yayımcılık alanında başlatmış oldukları faaliyete yönelik Dekan Prof. Dr. Ersoy’un görüş ve önerilerini aldı.

TOVAD Memleket Gazetesi İle Farkındalık Yaratmayı Hedefliyor

TOVAD adına ziyarette bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tuğcan, Genel Sekreter Ece Balcı ve Yönetim Kurulu Üyesi Asiye Beyaz, toplumsal sorunlara çözüm odaklı ve kapsayıcı bir anlayışla, sivil bir insiyatif olarak katkı koymayı hedeflediklerini, Memleket gazetesi ile de farkındalık yaratmayı amaç edindiklerini belirtti. Tuğcan, Balcı ve Beyaz, yayımcılığa yönelik bilgi, deneyim ve önerilerini paylaşan Dekan Prof. Dr. Ersoy’a teşekkürlerini iletti.

Prof. Dr. Ersoy: Toplumsal Alana Katkı Koymaya Devam Edeceğiz

DAÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Ersoy ise, Fakülte olarak toplumsal sorunların çözümüne yönelik hassasiyet gösterdiklerini belirterek, bu alanda yapmış oldukları faaliyetlerle birlikte, akademi olarak üstlenmiş oldukları misyonla ilgili bilgiler verdi. Memleket gazetesinin ilk sayısıyla birlikte TOVAD yetkililerine gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten ötürü memnuniyet duyduğunu ifade eden Dekan Prof. Dr. Ersoy, sivil toplum ve kurumlarla işbirliği içerisinde, çözüm odaklı projelerle, toplumsal alana katkı koymaya devam edeceklerini belirtti.

CEVAP VER

Yorumunuzu bırakın
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.