Sosyal Medya ve Marka Haftası Başladı

0
5977

DAÜ İletişim Fakültesi ve DAÜ Sosyal Medya Birimi tarafından düzenlenen “3. Sosyal Medya ve Marka Haftası” etkinliği 3 Nisan 2019 tarihinde saat 09.30’da Mustafa Afşin Ersoy salonunda başladı.

#SMBW19
#TKMOMENTS

Doğu Akdeniz Üniversitesi’nden akademisyen ve öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği etkinliğe yurtdışı ve yurtiçinden farklı kurumlardan da yoğun katılım oldu. Etkinlik kapsamında açılış konuşmasını Yrd. Doç. Dr. Raziye Nevzat yaptı. Konuşmasında; akademik ve pratik uygulamaların sektörle entegre olması için bu etkinliklere başlandığını ve dijital alanda Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin önemli rol üstlendiğine dikkat çekti.

DAÜ İletişim Fakültesi Dekan Vekili Doç. Dr. Agah Gümüş ise konuşmasında, iletişimin dijitalleşmesi kapsamında fakülte olarak bu alana özel bir önem verildiğini belirtti.

Öğrenci İşleri’nden sorumluRektör Yardımcısı Prof. Dr. Sonuç Zorlu Oğurlu, İletişim Fakültesi ve Sosyal Medya Birimi iş birliğiyle düzenlenen etkinliğin değerinin üniversite için önemine değindiği konuşmasında  2010 yılında kurulan Sosyal Medya Birimi’nin Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin tüm dijital çalışmalarını son derece etkili bir şekilde yönettiğine dikkat çekti. Etkinliklerin ve herkes için verimli olması temennisiyle konuşmasının bitirdi.

Akademik İşler’den sorumlu Rektör Vekili, Prof. Dr. Haluk Tanju Besler, bu tür bir etkiliğin üniversitemizde yapılmasında mutluluk duyduğunu belirterek, erdem, bilgi ve gelişim mottosu kapsamında etkili bir etkinlik olduğuna vurgu yaptı. Bu etkinliğin Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin bir markası haline geldiğine değinen Besler, çalışan her birime teşekkürlerini sundu. Ayrıca, bu etkinliğin dünyada akademi ve sanayi ile bağ kuran etkili bir etkinlik olarak yerini alacağına olan inancını belirtti.

Açılış konuşlarından sonra sponsorlara teşekkür plaketleri Rektör Vekili Prof. Dr. Haluk Tanju Besler tarafından verildi. Etkinlik 3-4 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleşecek ve bir çok konuşmacı gün boyu dijital alandaki çalışmaları ve markalaşma alanında değerli bilgiler sunacaklar.

Katılım ve kayıt için https://smbw.emu.edu.tr/en adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sponsorlar: THY, CreditWest Bank, Life Cell, Cookies

Instagram paylaşımları için https://www.instagram.com/explore/tags/smbw19/

CEVAP VER

Yorumunuzu bırakın
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.