DAÜ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Başarılı Öğrencileri, Şeref – Yüksek Şeref Sertifikalarıyla Ödüllendirildi

0
6011
DAÜ Halkla İlişkiler ve Rekamcılık Bölümü Şeref - Yüksek Şeref Sertifika Töreni

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü başarılı öğrencileri, Şeref ve Yüksek Şeref Sertifika Töreni’yle onurlandırıldı

DAÜ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü, 2018-2019 Güz Dönemi başarılı öğrencileri,  Şeref ve Yüksek Şeref Sertifika Töreni’yle onurlandırıldı. Tören kapsamında, DAÜ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Türkçe ve İngilizce Bölümleri’nde başarı gösteren 81 öğrenci sertifika almaya hak kazandı.

DAÜ İletişim Fakültesi Dekanı Doç. Dr. Agah Gümüş, başarılı öğrencilere sertifikalarını veriyor

DAÜ, İletişim Fakültesi Dekanı Doç. Dr. Agah Gümüş, DAÜ Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Doç. Dr. Anıl Kemal Kaya ve Bölüm Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Umut Ayman’nın yanı sıra, bir çok akademisyen ve öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen törende, başarı gösteren öğrenciler konuşma yaparak teşekkürlerini dile getirdiler.

Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Türkçe Programı’nda başarı gösteren öğrenciler adına Firdevs Zorali, İngilizce programında eğitim gören öğrenciler adına ise May Entesar yaptığı konuşmalarında, DAÜ, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğrencisi ve DAÜ’nün parçası olmaktan büyük gurur duyduklarını belirttiler. Eğitimlerine katkıda bulunan akademisyenlere de teşekkürlerini ileten öğrenciler, DAÜ’nün eğitim kalitesi ve uluslararası vizyonuna vurgu yaparak, akademisyenlerle öğrenciler arasındaki güçlü iletişimlerinin de başarılarında büyük etkisi olduğunu ifade ettiler.

Genesis IMC Ajansı’nın 1.Ödül Töreni

DAÜ Halkla İlişkiler ve Reklamclık Bölüm Bşk. Doç Dr. Anıl Kemal Kaya, başarılı öğrencilere sertifikaların veriyor

Başarılı öğrencilere akademisyenler tarafından sertifikalarının verilmesinin ardından, DAÜ, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü bünyesinde faaliyet gösteren ve İletişim Fakültesi öğrencilerinin çalıştığı Genesis IMC Ajansı’nın 1.Ödül Töreni gerçekleştirildi. Törende, bir dönem boyunca bir çok etkinliğe imza atan ajans öğrencileri, farklı kategorilerde ödül alarak başarılarını belgelediler.

Renkli anlara sahne olan organizasyon, İletişim Fakültesi’nde gerçekleştirilen kokteyl ve hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

CEVAP VER

Yorumunuzu bırakın
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.