DAÜ Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü Öğrencilerinin Onur Günü

0
6914
DAÜ Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü Başarılı Öğrencilerinin Şeref ve Yüksek Şeref Sertifika Töreni

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü Öğrencileri, Şeref ve Yüksek Şeref Sertifika Töreniyle Onurlandırıldı

Başarılı öğrenci Recep Dal ve DAÜ Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hanife Aliefendioğlu

DAÜ İletişim Fakültesi Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü, 2018-2019 akademik yılı güz dönemi başarılı öğrencileri, düzenlenen törenle şeref ve yüksek şeref sertifikalarını aldılar. DAÜ İletişim Fakültesi’nde gerçekleştirilen törene akademisyenler ve öğrencilerin yanı sıra, “Kıbrıs’ın kuzeyinde podcast yayıncılığı” konulu söyleşinin konuğu olarak Gazeddakıbrıs’tan Gazeddapod Editörü Hasan Yıkıcı ve Podcaster Çağdaş Öğüç de katıldı.

DAÜ Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü’nden İngilizce ve Yüksek Lisans Seçenekleri

DAÜ Yeni Medya ve Gazetecilik Bölüm Bşk. Doç. Dr. Nurten Kara

Tören, DAÜ Yeni Medya ve Gazetecilik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Nurten Kara’nın yaptığı açılış konuşmasıyla başladı. Kara, konuklar Yıkıcı ve Öğüç’e katılımlarından ötürü teşekkür ederek, DAÜ Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü’nün Türkçe’nin yanı sıra, İngilizce eğitim olanağı sunacağını da belirtti. Kara, Yeni Medya ve Gazetecilik Bölümü’nün İngilizce ve Türkçe olarak yüksek lisans seçeneği sunacağını da sözlerine ekleyerek, ‘Şeref ve Yüksek Şeref Belgesi’ alan öğrencileri tebrik edip, başarılarının devamını diledi.

Gazeddakıbrıs Gazeddapod Editörü Hasan Yıkıcı ve Podcaster Çağdaş Öğüç

DAÜ İletişim Fakültesi akademisyenleri tarafından başarılı öğrencilere şeref ve yüksek şeref sertifikalarının dağıtılmasının ardından başlayan söyleşide ise, podcast ve alternatif medyaya  yönelik yayıncılık faaliyetleri mercek altına alındı. Gazeddapod Editörü Yıkıcı ve Podcaster Öğüç’ün katılımıyla gerçekleştirilen söyleşi, Gazeddakıbrıs’ın canlı yayınladığı ilk podcast olma özelliği de taşıdı.

 

 

 

CEVAP VER

Yorumunuzu bırakın
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.